HLG-150H-20AB
HLG-150H-20AB Mean-Well USA, Inc.
hlg-150h-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 150W Single 5-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 150W 20V 7.5A Adjustable, Dimmable.
Інші пропозиції HLG-150H-20AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-150H-20AB HLG-150H-20AB Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 150W 20V 7.5A Adjustable, Dimmable