HLG-150H-24AB
HLG-150H-24AB MEAN WELL USA Inc.
HLG-150H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P +24V6.3A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6.3A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 151 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +24V6.3A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6.3A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 151 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-150H-24AB HLG-150H-24AB Виробник : MEAN WELL HLG-150H-spec.pdf LED Power Supplies 151.2W 24V 6.3A Adjustable, Dimmable
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HLG-150H-24AB HLG-150H-24AB Виробник : Mean-Well USA, Inc. hlg-150h-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 151.2W Single 5-Pin