HLG-185H-20
HLG-185H-20 MEAN WELL
HLG-185H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 186W 20V 9.3A 90-264VAC IP67 Rated
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 10-20V 9.3A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 20V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 9.3A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 186 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HLG-185H-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG-185H-20 HLG-185H-20 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hlg185hspec.pdf AC/DC LED Power Supply 186W Single 5-Pin
товару немає в наявності
HLG-185H-20 HLG-185H-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLG-185H-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 10-20V 9.3A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 20V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 9.3A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 186 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV