HLG-185H-C500AB
HLG-185H-C500AB Mean-Well USA, Inc.
hlg185hcspec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 200W Single 7-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 200 ~ 400V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP65, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 200 ~ 400V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP65
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV