HLK-20M05
Код товару: 192493
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HLK-20M05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLK-20M05 Виробник : Hi-Link AC/DC, 20 Вт. Uвх. 220В Uвых. 5В, Iвых: 4A ном., на плату Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт