HLP-40H-36
HLP-40H-36 MEAN WELL
HLP-40H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 40.3W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/1.12А, розміри 147х53х27 мм, -40...+70 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 40.3W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/1.12А, розміри 147х53х27 мм, -40...+70 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-40H-36 HLP-40H-36 Виробник : MEAN WELL HLP-40H-spec.pdf AC/DC, 40.3W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/1.12А, розміри 147х53х27 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
HLP-40H-36 HLP-40H-36 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 40.3W 36V 1.12A 90-305VAC Dimming