HLP-60H-42
HLP-60H-42 MEAN WELL
HLP-60H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 60.9W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 42V/1.45А, розміри 147х53х27 мм, -40...+70 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.45A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.80" L x 2.09" W x 1.06" H (147.2mm x 53.0mm x 27.0mm), Voltage - Output: 25.2 ~ 42V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.45A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 61 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-60H-42 HLP-60H-42 Виробник : MEAN WELL HLP-60H-spec.pdf AC/DC, 60.9W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 42V/1.45А, розміри 147х53х27 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
HLP-60H-42 HLP-60H-42 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-60H-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.45A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.80" L x 2.09" W x 1.06" H (147.2mm x 53.0mm x 27.0mm)
Voltage - Output: 25.2 ~ 42V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.45A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 61 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
HLP-60H-42 HLP-60H-42 Виробник : MEAN WELL HLP-60H-spec.pdf LED Power Supplies 60.9W 42V 1.45A 90-305VAC Dimming