HLP80H-36
HLP80H-36 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 36V 2.3A 82.8W Dimming Function
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.3A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.3A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 83 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HLP80H-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-80H-36 HLP-80H-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-80H-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.3A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.3A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 83 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV