HLP80H-42
HLP80H-42 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 42V 1.95A 81.9W Dimming Function
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
AC/DC, 81.9W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 42V/1.95А, розміри 167х53х29.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HLP80H-42
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-80H-42 HLP-80H-42 Виробник : MEAN WELL HLP-80H-spec.pdf AC/DC, 81.9W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 42V/1.95А, розміри 167х53х29.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HLP-80H-42 HLP-80H-42 Виробник : MEAN WELL HLP-80H-spec.pdf AC/DC, 81.9W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 42V/1.95А, розміри 167х53х29.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HLP-80H-42 HLP-80H-42 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-80H-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.95A