HLP-80H-15
HLP-80H-15 MEAN WELL
HLP-80H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies O/P +15V5A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 5A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 9 ~ 15V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 88.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HLP-80H-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-80H-15 HLP-80H-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-80H-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 5A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 9 ~ 15V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
HLP80H-15 HLP80H-15 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 15V 5A 75W Dimming Function