HLP-80H-30 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 2.7A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 18 ~ 30V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.7A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 81 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 2.7A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 18 ~ 30V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.7A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 81 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HLP80H-30 | Виробник : MEAN WELL | LED Power Supplies 30V 2.7A 81W Dimming Function |