HLP-80H-54
HLP-80H-54 MEAN WELL
HLP-80H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.5A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 32.4 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, TUV, UR, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 81 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP80H-54 HLP80H-54 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 54V 1.5A 81W Dimming Function
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
HLP-80H-54 HLP-80H-54 Виробник : MEAN WELL HLP-80H-spec.pdf AC/DC, 81W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 54V/1.5А, розміри 167х53х29.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HLP-80H-54 HLP-80H-54 Виробник : MEAN WELL HLP-80H-spec.pdf AC/DC, 81W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 54V/1.5А, розміри 167х53х29.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HLP-80H-54 HLP-80H-54 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-80H-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.5A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 32.4 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, TUV, UR
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 81 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV