HLQ021R0BTTR
HLQ021R0BTTR KYOCERA AVX
MLO%20Hi-Q%20Inductors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1NH 330MA 100 MOHM SMD
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLQ021R0BTTR HLQ021R0BTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20Hi-Q%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 1NH 330MA 100 MOHM SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
HLQ021R0BTTR HLQ021R0BTTR Виробник : AVX HiQmlo-1368029.pdf Fixed Inductors 1.0nH