Продукція > AVX > HLQ021R5BTTR
HLQ021R5BTTR
HLQ021R5BTTR AVX
HiQmlo-1368029.pdf
Виробник: AVX
Fixed Inductors 1.5nH
на замовлення 4900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5NH 330MA 150 MOHM.
Інші пропозиції HLQ021R5BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLQ021R5BTTR HLQ021R5BTTR Виробник : AVX Corporation MLO%20Hi-Q%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 1.5NH 330MA 150 MOHM
на замовлення 7 шт: