HLQ021R8BTTR
HLQ021R8BTTR AVX Corporation
MLO%20Hi-Q%20Inductors.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 1.8NH 300MA 160 MOHM
на замовлення 711 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HLQ021R8BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLQ021R8BTTR HLQ021R8BTTR Виробник : AVX Corporation MLO%20Hi-Q%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 300MA 160 MOHM
товару немає в наявності
HLQ021R8BTTR HLQ021R8BTTR Виробник : AVX HiQmlo-1368029.pdf Fixed Inductors 1.8nH