HLQ02320HTTR
HLQ02320HTTR AVX Corporation
MLO%20Hi-Q%20Inductors.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 32NH 85MA 2.2 OHM SMD
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HLQ02320HTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLQ02320HTTR HLQ02320HTTR Виробник : AVX Corporation MLO%20Hi-Q%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 32NH 85MA 2.2 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
HLQ02320HTTR HLQ02320HTTR Виробник : KYOCERA AVX HiQmlo-3162755.pdf RF Inductors - SMD 32nH 3%