HLQ024R7BTTR
HLQ024R7BTTR KYOCERA AVX
AVXC-S-A0014841168-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - HLQ024R7BTTR - INDUCTOR, 4.7NH, 195mA, 0.1NH, 7GHZ
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.35mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7nH
Bauart der Induktivität: -
Induktivitätstoleranz: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric]
DC-Widerstand, max.: 0.48ohm
Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric]
Eigenresonanzfrequenz: 0
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ceramic, Non-Magnetic
DC-Nennstrom: 195mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 0
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 767 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - HLQ024R7BTTR - INDUCTOR, 4.7NH, 195mA, 0.1NH, 7GHZ, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.35mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.7nH, Bauart der Induktivität: -, Induktivitätstoleranz: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [1005 Metric], DC-Widerstand, max.: 0.48ohm, Bauform - Induktivität: 0402 [1005 Metric], Eigenresonanzfrequenz: 0, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ceramic, Non-Magnetic, DC-Nennstrom: 195mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 0, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції HLQ024R7BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLQ024R7BTTR HLQ024R7BTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO%20Hi-Q%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 195MA 480MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 480mOhm Max
Q @ Freq: 17 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 7GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 195 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 17 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 195 mA
товару немає в наявності
HLQ024R7BTTR HLQ024R7BTTR Виробник : AVX HiQmlo-1368029.pdf Fixed Inductors 4.7nH