HLW11S-2C7LF
HLW11S-2C7LF Amphenol FCI
flexconnectors_100mm_hlw.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors FFC/FPC CONN
на замовлення 2436 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - HLW11S-2C7LF - CONNECTOR, FFC/FPC, 11POS, 1ROW, 1MM, tariffCode: 85366930, rohsCompliant: YES, FFC/FPC-Dicke: 0.3mm, Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphor Bronze, Ausführung: Receptacle, usEccn: EAR99, Anzahl der Kontakte: 11Kontakt(e), euEccn: NLR, Kontaktposition: -, Produktpalette: HLW-S Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Through Hole, Anzahl der Reihen: 1 Row, Rastermaß: 1mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW11S-2C7LF HLW11S-2C7LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_100mm_hlw.pdf Description: CONN FFC FPC VERT 11POS 1MM PCB
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 11
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Kinked Pin
Height Above Board: 0.232" (5.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
HLW11S-2C7LF HLW11S-2C7LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS 3205222.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - HLW11S-2C7LF - CONNECTOR, FFC/FPC, 11POS, 1ROW, 1MM
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.3mm
Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
Ausführung: Receptacle
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 11Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktposition: -
Produktpalette: HLW-S Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Through Hole
Anzahl der Reihen: 1 Row
Rastermaß: 1mm