HLW12R-2C7LF
HLW12R-2C7LF AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
3953741.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - HLW12R-2C7LF - CONNECTOR, FFC/FPC, 12POS, 1 ROW, 1MM
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.3mm
Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
Ausführung: Receptacle
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 12Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktposition: Top
Produktpalette: FCI HLW-R Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Through Hole
Anzahl der Reihen: 1 Row
Rastermaß: 1mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 12169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 68
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - HLW12R-2C7LF - CONNECTOR, FFC/FPC, 12POS, 1 ROW, 1MM, tariffCode: 85366930, rohsCompliant: YES, FFC/FPC-Dicke: 0.3mm, Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphor Bronze, Ausführung: Receptacle, usEccn: EAR99, Anzahl der Kontakte: 12Kontakt(e), euEccn: NLR, Kontaktposition: Top, Produktpalette: FCI HLW-R Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Through Hole, Anzahl der Reihen: 1 Row, Rastermaß: 1mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW12R-2C7LF HLW12R-2C7LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_100mm_hlw.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 12POS 1MM R/A
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 12
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Kinked Pin
Height Above Board: 0.154" (3.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Cable End Type: Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Top
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
HLW12R-2C7LF HLW12R-2C7LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm_hlw.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connectors, HLW-R series, 12 Position, Side Entry Non-ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal