HLW14R-2C7LF
HLW14R-2C7LF Amphenol FCI
flexconnectors_100mm_hlw.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connectors, HLW-R series, 14 Position, Side Entry Non-ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal
на замовлення 6650 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 14POS 1MM R/A, Packaging: Tray, Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 14, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Kinked Pin, Height Above Board: 0.154" (3.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm, Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Cable End Type: Straight, Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW14R-2C7LF HLW14R-2C7LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_100mm_hlw.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 14POS 1MM R/A
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 14
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Kinked Pin
Height Above Board: 0.154" (3.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm, 0.33mm