HLW21R-2C7LF
HLW21R-2C7LF Amphenol FCI
hlw01lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connectors, HLW-R series, 21 Position, Side Entry Non-ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal
на замовлення 1149 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HLW21R-2C7LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW21R-2C7LF Виробник : Amphenol FCI hlw01lf.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 21POS 1MM R/A