HLW26S-2C7LF
HLW26S-2C7LF Amphenol FCI
flexconnectors_100mm_hlw.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connectors, HLW-S series, 26 Position, Top Entry Non-ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal
на замовлення 10254 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - HLW26S-2C7LF - CONNECTOR, FFC/FPC, 26POS, 1ROW, 1MM, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: YES, FFC/FPC-Dicke: 0, Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphor Bronze, Ausführung: Receptacle, usEccn: EAR99, Anzahl der Kontakte: 0, euEccn: NLR, Kontaktposition: Top, Produktpalette: FCI HLW-S Series, productTraceability: No, Kontaktanschluss: Through Hole, Anzahl der Reihen: 1 Row, Rastermaß: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW26S-2C7LF HLW26S-2C7LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) flexconnectors_100mm_hlw.pdf Description: CONN FFC FPC VERT 26POS 1MM PCB
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 26
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Kinked Pin
Height Above Board: 0.232" (5.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
HLW26S-2C7LF HLW26S-2C7LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS AFCI-S-A0001131768-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - HLW26S-2C7LF - CONNECTOR, FFC/FPC, 26POS, 1ROW, 1MM