HLW30R-2C7LF
HLW30R-2C7LF Amphenol FCI
hlw01lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connectors, HLW-R series, 30 Position, Side Entry Non-ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal
на замовлення 2804 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 30POS 1MM R/A, Packaging: Tray, Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 30, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.154" (3.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW30R-2C7LF HLW30R-2C7LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) hlw01lf.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 30POS 1MM R/A
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 30
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.154" (3.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Cable End Type: Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Top
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
HLW30R-2C7LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS AFCI-S-A0001131768-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - HLW30R-2C7LF - CONNECTOR, FFC/FPC, 30POS, 1 ROW, 1MM
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.3mm
Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
Ausführung: Receptacle
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 30Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktposition: Top
Produktpalette: FCI HLW-R Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Through Hole
Anzahl der Reihen: 1 Row
Rastermaß: 1mm