HLW32S-2C7LF
HLW32S-2C7LF Amphenol ICC (FCI)
flexconnectors_100mm_hlw.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC VERT 32POS 1MM PCB
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 32
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Kinked Pin
Height Above Board: 0.232" (5.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
Part Status: Active
на замовлення 6274 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC VERT 32POS 1MM PCB, Packaging: Tray, Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 32, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Kinked Pin, Height Above Board: 0.232" (5.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.33mm, Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW32S-2C7LF HLW32S-2C7LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm_hlw.pdf FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connectors, HLW-S series, 32 Position, Top Entry Non-ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal