Продукція > TYCO > HM-254097-10-8A
HM-254097-10-8A Tyco
Label_ID_Products.pdf
Виробник: Tyco
Этикетка PE Група товару: Клемники Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm).
Інші пропозиції HM-254097-10-8A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)