HM2J07PE5110N9LF
HM2J07PE5110N9LF Amphenol ICC (FCI)
bpl_millipacs_2mm_hardmetrics_rah.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Board Edge, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 110
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Style: A 22
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
на замовлення 181 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Board Edge, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 110, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Style: A 22, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM2J07PE5110N9LF HM2J07PE5110N9LF Виробник : Amphenol FCI bpl_millipacs_2mm_hardmetrics_rah.pdf Hard Metric Connectors HEADER 110P TYPE A RIGHT ANGLE