HM60200-1CR Eaton Bussmann
bus-ele-cd-hm25xxx-hm60xxx-series.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fuse Holder 200 amp class H fuse holder 600V 1 pole.
Інші пропозиції HM60200-1CR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM60200-1CR HM60200-1CR Виробник : Bussmann / Eaton bus-ele-cd-hm25xxx-hm60xxx-series.pdf Fuse Holder 200 amp class H fuse holder 600V 1 pole