HM60600-1CR Eaton Bussmann
bus-ele-br-3192-knifeblade-blocks.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE BLOCK CART 600V 600A SMD
Написати відгук
Fuse Holder 600 amp class H fuse holder 600V 1 pole.
Інші пропозиції HM60600-1CR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM60600-1CR HM60600-1CR Виробник : Bussmann / Eaton bus-ele-br-3192-knifeblade-blocks.pdf Fuse Holder 600 amp class H fuse holder 600V 1 pole