HMET22106
HMET22106 Hammond Manufacturing
BUL86263.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: MODULAR DBL DOOR ENCL
Features: Dual Door, Dual Access, Removable Door
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Metal, Steel
Style: Enclosed, Bottom, Top
Type: Equipment Cabinet
Dimensions - Panel: 16.732" L x 36.063" W x 82.913" H (425.00mm x 916.00mm x 2106.00mm)
Dimensions - Overall: 23.622" L x 39.370" W x 86.614" H (600.00mm x 1000.00mm x 2200.00mm)
Door: Steel
Mounting Rails: Two Pair
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MODULAR DBL DOOR ENCL, Features: Dual Door, Dual Access, Removable Door, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Top, Type: Equipment Cabinet, Dimensions - Panel: 16.732" L x 36.063" W x 82.913" H (425.00mm x 916.00mm x 2106.00mm), Dimensions - Overall: 23.622" L x 39.370" W x 86.614" H (600.00mm x 1000.00mm x 2200.00mm), Door: Steel, Mounting Rails: Two Pair.