HMM-508318-2.5-8A TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Виробник: TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Маркировка Група товару: Системи маркування Од. вим: шт
Написати відгук
Description: HMM-508318-2.5-8A, Packaging: Bulk, Length: 2.000" (50.80mm), Width: 1.252" (31.80mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: Component, Color - Background: Silver, Printer Name: Printer Ribbon Matrix.
Інші пропозиції HMM-508318-2.5-8A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HMM-508318-2.5-8A Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection Description: HMM-508318-2.5-8A
Packaging: Bulk
Length: 2.000" (50.80mm)
Width: 1.252" (31.80mm)