HMM-572241-5-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-572241-5-8A
Packaging: Bulk
Length: 2.252" (57.20mm)
Width: 0.950" (24.13mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: Rating Plates
Part Status: Active
Color - Background: Silver
Printer Name: T312S
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HMM-572241-5-8A, Packaging: Bulk, Length: 2.252" (57.20mm), Width: 0.950" (24.13mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: Rating Plates, Part Status: Active, Color - Background: Silver, Printer Name: T312S.