HNC1-2.5S-12
HNC1-2.5S-12 Hirose Connector
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 12P CRIMP SOCKET 2.5MM PITCH
на замовлення 242 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції HNC1-2.5S-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HNC1-2.5S-12 HNC1-2.5S-12 Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0218-0009-0-02&productname=HNC1-2.5P-12DS(02)&series=HNC&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49689_en Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C