HP-CWS-R06-200-N
HP-CWS-R06-200-N Boyd Laconia, LLC
Boyd-Copper-Water-Heat-Pipes.pdf
Виробник: Boyd Laconia, LLC
Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.236" (6.00mm) OD
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 69.0W @ 200mm
на замовлення 468 шт:
Написати відгук
Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.236" (6.00mm) OD, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 69.0W @ 200mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HP-CWS-R06-200-N Boyd-Copper-Water-Heat-Pipes.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Round, Sinter Wick, 6mm Dia, 200mm L, 0.3mm Wall Thick, 0.7mm Wick Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
товару немає в наявності
HP-CWS-R06-200-N HP-CWS-R06-200-N Виробник : Aavid Boyd_Copper_Water_Heat_Pipes.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Round, Sinter Wick, 6mm Dia, 200mm L, 0.3mm Wall Thick, 0.7mm Wick