Продукція > KYOCERA AVX > HP2816A1000SNTR
HP2816A1000SNTR
HP2816A1000SNTR KYOCERA AVX
HP2816%28A%29_Type_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER HIGH PASS 1GHZ 4SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.276" L x 0.157" W (7.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1GHz Center
Insertion Loss: -1.5dB
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER HIGH PASS 1GHZ 4SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.276" L x 0.157" W (7.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1GHz Center, Insertion Loss: -1.5dB, Height (Max): 0.047" (1.20mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HP2816A1000SNTR HP2816A1000SNTR Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_2-17-2023_HP2816.pdf Signal Conditioning 1000MHz 15W 50ohm 28 16
на замовлення 883 шт:
Кількість Ціна
HP2816A1000SNTR HP2816A1000SNTR Виробник : KYOCERA AVX HP2816%28A%29_Type_DS.pdf Description: RF FILTER HIGH PASS 1GHZ 4SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Filter Type: High Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1GHz Center
Insertion Loss: -1.5dB
Height (Max): 0.047" (1.20mm)