HPC 201610CF-100M
HPC 201610CF-100M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC201610CF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 720mOhm
Current - Saturation (Isat): 550mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 720mOhm, Current - Saturation (Isat): 550mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 201610CF-100M HPC 201610CF-100M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC201610CF-SERIES.pdf Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 720mOhm
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 450 mA