HPC 201610CF-2R2M
HPC 201610CF-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC201610CF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 145mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.26A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 145mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.26A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 201610CF-2R2M HPC 201610CF-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC201610CF-SERIES.pdf Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 145mOhm
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A