HPC 252010BMV-2R2M
HPC 252010BMV-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 0.132OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 132mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 252010
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 0.132OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 132mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 252010, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 252010BMV-2R2M HPC 252010BMV-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 0.132OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A