HPC 252012BMV-2R2M
HPC 252012BMV-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 0.113OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 113mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 252012
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 0.113OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 113mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 252012, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 252012BMV-2R2M HPC 252012BMV-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 0.113OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A