HPC 4012BMV-1R0M
HPC 4012BMV-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 1UH 4.2A 0.052OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 52mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 4012
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 4.2A 0.052OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 52mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 4012, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 4012BMV-1R0M HPC 4012BMV-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 4.2A 0.052OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 4012
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A