HPC 4012BMV-220M
HPC 4012BMV-220M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 22UH 900MA 0.564OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 564mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 4012
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 900MA 0.564OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 564mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 4012, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 4012BMV-220M HPC 4012BMV-220M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 22UH 900MA 0.564OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 4012
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 900 mA