HPC 4012BMV-330M
HPC 4012BMV-330M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 33UH 700MA 1.02OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.02Ohm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 550mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 4012
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 700MA 1.02OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.02Ohm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 550mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 4012, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 4012BMV-330M HPC 4012BMV-330M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 33UH 700MA 1.02OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.02Ohm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 4012
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 700 mA