HPC 4012TF-220M
HPC 4012TF-220M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC4012TF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 22UH 720MA 0.4OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm
Current - Saturation (Isat): 600mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 720 mA
на замовлення 8585 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 720MA 0.4OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm, Current - Saturation (Isat): 600mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 720 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 4012TF-220M HPC 4012TF-220M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC4012TF-SERIES.pdf Description: FIXED IND 22UH 720MA 0.4OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 400mOhm
Supplier Device Package: 1616
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 720 mA