HPC 4012TF-3R3M
HPC 4012TF-3R3M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC4012TF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.9A 0.07OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
на замовлення 7548 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.9A 0.07OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 4012TF-3R3M HPC 4012TF-3R3M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC4012TF-SERIES.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.9A 0.07OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Supplier Device Package: 1616
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A