HPC 4018NF-2R2M
HPC 4018NF-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC4018NF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 42mOhm
Current - Saturation (Isat): 3A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A
на замовлення 4643 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 42mOhm, Current - Saturation (Isat): 3A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 4018NF-2R2M HPC 4018NF-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC4018NF-SERIES.pdf Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 42mOhm
Supplier Device Package: 1616
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A