HPC 5020NV-2R2M
HPC 5020NV-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC5020NV-Series-2020_03.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 32mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2020
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 32mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2020, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 5020NV-2R2M HPC 5020NV-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC5020NV-Series-2020_03.pdf Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 32mOhm
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 2020
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A