HPC 5040NV-1R0M
HPC 5040NV-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 1UH 5A 0.012OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 5040
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 5A 0.012OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 5040, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 5040NV-1R0M HPC 5040NV-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 5A 0.012OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 12mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 5040
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 5 A