HPC 5040NV-4R7M
HPC 5040NV-4R7M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 0.032OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 32mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 5040
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 0.032OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 32mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 5040, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 5040NV-4R7M HPC 5040NV-4R7M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 0.032OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 32mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 5040
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A