HPC 6028NF-2R2M
HPC 6028NF-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BM_NF_NCv.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 6028NF-2R2M HPC 6028NF-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BM_NF_NCv.pdf Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 18mOhm
Supplier Device Package: 2424
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A