HPC 6028NF-4R7M
HPC 6028NF-4R7M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BM_NF_NCv.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 4.7 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
на замовлення 2471 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 6028NF-4R7M HPC 6028NF-4R7M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BM_NF_NCv.pdf Description: 4.7 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 30mOhm
Supplier Device Package: 2424
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A