HPC 6045NC-1R0M
HPC 6045NC-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BM_NF_NCv.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm
Current - Saturation (Isat): 13.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 8 A
на замовлення 1918 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm, Current - Saturation (Isat): 13.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 6045NC-1R0M HPC 6045NC-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BM_NF_NCv.pdf Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 10mOhm
Supplier Device Package: 2424
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 8 A